طراحی سایت

طراحی سایت با ایده‌های نو در نوین مارکتینگ، نه‌تنها یک فن، بلکه مجموعه‌ای از هنر، خلاقیت و دانش تجاری است. برای طراحی آینده با نوین مارکتینگ همراه شوید.

شروع کنید!
Web Design

چرا طراحی سایت با نوین مارکتینگ؟

یک طراح سایت حرفه ای تمام اهداف و خدمات مورد نیاز شما را بررسی می‌کند؛ تا با توجه به نیاز مشتری برنامه‌ریزی لازم جهت طراحی نمای ظاهری سایت، سرویس‌های قابل ارائه و کدنویسی آن انجام شود. همچنین طراحی سایت بدون رعایت اصول سئو یا همان بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، فرایندی بدون نتیجه خواهد بود. چراکه هدف از طراحی یک سایت، جذب مخاطب و سپس فروش یا برندینگ است. نکته مهم دیگر بهره بردن از آخرین روندها و تکنولوژی‌های روز طراحی وب‌سایت است. همچنین اطلاعات وب‌سایت شما با ارزش است؛ و حفاظت از آن، کاری تخصصی و در حیطه طراحی سایت است. ما وب‌سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم، که از حداکثر امنیت برخوردار باشد. رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ مسئله اساسی دیگر در طراحی است. یک وب‌سایت زمانی مخاطب‌پسند خواهد بود؛ که اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ را به درستی رعایت کند. در نهایت یک وب‌سایت بدون پشتیبانی، مانند یک ماشین بدون راننده است. برای اینکه وب‌سایت شما بتواند نیازهای شما را برآورده کند، نیازمند یک پشتیبان دائم و با تجربه هستید. همه این موارد در دپارتمان طراحی سایت نوین مارکتینگ در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سرعت بارگذاری سرعت بارگذاری
بهینه شده بهینه شده
مدیریت قدرتمند مدیریت قدرتمند
قالب اختصاصی قالب اختصاصی
واکنش گرا واکنش گرا
امنیت بالا امنیت بالا

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای مبتنی بر وب است. هسته اصلی این سیستم به صورت متن باز و رایگان در اختیار طراحان وب‌سایت قرار دارد؛ و می‌توان بر اساس آن وب‌سایت‌های گوناگون و با کاربری‌های متنوع ساخت. وردپرس کمک می‌کند تا وب‌سایت شما با هزینه کمتر (نسبت به طراحی اختصاصی)، کیفیت بالاتر و سرعت بیشتر، طراحی و آماده استفاده شود. این سیستم توسط هزاران توسعه دهنده وب داوطلب در سراسر جهان، رشد کرده است؛ و روز به روز به محبوبیت، اعتبار و کارایی آن افزوده می‌شود. امروزه بیش از 70 درصد وب‌سایت‌های فعال در وب از وردپرس استفاده می‌کنند. از آنجا که همه ایده‌ها و نیازهای بیش از 90 درصد مشتریان، از طریق وردپرس به راحتی و با کیفیتی بسیار بالا قابل دست‌یابی است؛ ما نیز توصیه می‌کنیم طراحی وب‌سایت خود را بر اساس وردپرس انجام دهید.

سفارش طراحی سایت

وردپرس
Why Wordpress

چرا وردپرس؟

انعطاف پذیری و تنوع در قالب وب‌سایت

انعطاف پذیری و تنوع در قالب وب‌سایت

وردپرس امکانات بی‌نظیر و گسترده‌ای را برای طراحی قالب‌های متنوع وب‌سایت در اختیار طراحان قرار می‌دهد. این امکانات کمک می‌کند تا شما بتوانید هر ایده و طرحی را بر اساس سیستم وردپرس طراحی کرده؛ و رابط کاربری وب‌سایت‌تان دقیقا شبیه به آن چیزی باشد که در ذهن دارید. قالب‌های مورد استفاده در وردپرس به چند صورت قابل دست‌یابی است. یک روش به‌صرفه برای طراحی قالب وردپرس، استفاده از افزونه‌های بزرگ برای طراحی نیمه اختصاصی است؛ و البته بهترین روش برای طراحی قالب وردپرس، طراحی رابط کاربری اختصاصی به کمک نرم‌افزارهای گرافیکی و تبدیل کردن آن به کد و یک قالب کاملا اختصاصی است.

بهینه شده برای موتوهای جستجو

بهینه شده برای موتوهای جستجو

زیباترین وب‌سایت‌ها بدون مخاطب، ارزش چندانی ندارند. یکی از بهترین راه‌های جذب مخاطب نیز، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و جذب مخاطب از طریق جستجو است. بنابراین بسیار مهم است که طراحی سایت شما بر اساس اصول سئو انجام شود. از آنجا که وردپرس سال‌هاست به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا در وب، توسعه یافته؛ از نظر رعایت اصول سئو در هسته اصلی خود، بسیار کامل بوده و به کمک افزونه‌های مختلف، قادر است بهترین تنظیمات سئو داخلی را در اختیار وب‌سایت شما قرار دهد. بنابراین اگر قصد دارید در مسیر بازاریابی دیجیتال خود، از سئو به عنوان ابزاری مهم و اساسی بهره ببرید؛ وردپرس یک انتخاب بی‌نظیر خواهد بود.

رابط کاربری عالی

رابط کاربری عالی

وردپرس رابط کاربری و تجربه کاربری بسیار مناسبی را در اختیار کاربران وب‌سایت شما قرار می‌دهد. امکان گوناگون وردپرس از جمله سایدبارهای متنوع، منوهای حرفه‌ای و انعطاف‌پذیر و استفاده از بلاک‌های متنی و غیرمتنی گوناگون در طراحی صفحات، کمک کرده است تا ایده‌های روی کاغذ به راحتی در این سیستم قابل اجرا شود. همچنین وردپرس کیفیت بسیار بالایی در طراحی رابط کاربری واکنش‌گرا دارد. این ویژگی کمک می‌کند تا وب‌سایت شما در تمامی صفحه‌های نمایش، از کامپیوتر شخصی گرفته تا گوشی‌های هوشمند، نمایش دلپذیری داشته و کاربر به راحتی بتواند از آن استفاده کند. رابط کاربری زیبا و تجربه کاربری مناسب، این روزها به یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت یک وب‌سایت در جذب مشتری تبدیل شده است.

افزونه‌های متنوع و قدرتمند

افزونه‌های متنوع و قدرتمند

وردپرس برای هر کاری راه‌کاری دارد. هر ایده‌ای که دارید؛ به کمک افزونه‌های وردپرس قابل انجام است؛ و اگر افزونه مناسب پیدا نشد؛ وردپرس امکانات مناسبی برای طراحی افزونه مدنظر شما ارائه می‌دهد. افزونه‌ها کمک می‌کنند تا امکانات گوناگونی مثل فرم‌های تماس، فروش محصول یا فایل، پروفایل اعضا، رزرو بلیت و...، اشتراک‌گذاری محتوا و... را به وب‌سایت خود اضافه کنید. افزونه‌ها همچنین کاربری‌های خاصی مثل افزایش سرعت بارگزاری وب‌سایت، بهبود سئوی داخلی وب‌سایت، افزایش امنیت وب‌سایت و... را انجام می‌دهند. افزونه‌های وردپرس کمک می‌کنند تا بتوانید در هر زمانی امکانات مورد تازه‌ای را به وب‌سایت خود اضافه کنید.

Web Design Steps

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت در نوین مارکتینگ بر اساس اصول مشخص و مراحل از پیش تعریف شده انجام می‌شود. پیگیری این مراحل کمک می‌کند تا در مسیری حرفه‌ای طراحی وب‌سایت شما انجام شده و نتیجه نهایی این همکاری برای هر دو طرف رضایت بخش باشد.

UI/UX
01
طراحی رابط کاربری
اجرای قالب
02
کدنویسی
تست
03
رفع خطاها
آپلود
04
نسخه نهایی سایت
Web Design Plan

پکیج‌های طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی ساده

 • طراحی قالب اختصاصی
 • طراحی واکنش گرا
 • معرفی شرکت
 • معرفی پروژه ها
 • معرفی خدمات

طراحی سایت شرکتی پیشرفته

پکیج پیشنهادی
 • طراحی قالب اختصاصی
 • طراحی واکنش گرا
 • معرفی شرکت
 • معرفی پروژه ها یا خدمات
 • ماژول محصولات

طراحی سایت فروشگاهی

 • طراحی قالب اختصاصی
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • طراحی واکنش گرا
 • سرعت بالا
 • ماژول پیشرفته محصولات
Web Design FAQ

پرسش‌های متداول در زمینه طراحی سایت

تیم طراحی نوین مارکتینگ، تنها از روش طراحی اختصاصی برای تولید قالب‌های وردپرسی استفاده می‌کند. بنابراین در اولین قدم طرح گرافیکی وب‌سایت شما به کمک نرم‌افزارهای گرافیکی آماده شده و پس از تایید شما، با جزئیات بیشتر شکل ظاهری تک تک صفحات وب‌سایت طراحی خواهد شد.
کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و نیازها و انتظارات خود را از وب‌سایت، اعلام نمایید. کارشناسان ما در مورد هزینه پروژه، مدت زمان اجرای آن و موارد مهم دیگر به شما مشاوره داده و به سوالات شما پاسخ می‌دهند.
بله. با توجه به لایسنس نرم‌افزاری و حقوق برنامه‌نویسی صورت گرفته، وب‌سایت به صورت کدگذاری شده، در هاست خودتان میزبانی خواهد شد.
بله. در روزها و ساعات کاری شما می توانید به محل شرکت مراجعه کرده و مسائل و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. البته بهتر است قبل از مراجعه هماهنگی لازم را با دفتر به عمل آورید.
وردپرس توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت پایگاه داده MySQL برای ذخیره داده‌ها استفاده می‌کند. وردپرس یک نرم‌افزار متن باز (Open Source) است.
با توجه به اینکه اجرای پروژه طراحی وب‌سایت به صورت مستقیم به عواملی از جمله نوع ماژول‌های وب‌سایت و خدماتی که ارایه می‌دهد بستگی دارد؛ قبل از بررسی دقیق خواسته‌های مشتری به صورت دقیق، نمی‌توان هزینه طراحی وب‌سایت را اعلام کرد. اما به صورت پایه هزینه‌های طراحی سایت در نوین مارکتینگ از 6 میلیون تومان آغاز می‌شود.
با توجه به نوع وب‌سایت، نوع خدمات و پیچیدگی‌های اجرا، زمان هر پروژه می‌تواند متغیر باشد. اما برای یک وب‌سایت پایه می‌توان زمان تقریبی 30 روز کاری را در نظر گرفت.
Latest Article

آخرین مقالات مرتبط با طراحی سایت