خدمات رپورتاژ آگهی نوین مارکتینگ

ما در نوین مارکتینگ شبکه گسترده و متنوعی از برترین رسانه‌های ایران را، برای انتشار رپورتاژ آگهی کسب‌وکار شما گرد هم آورده‌ایم.

چرا رپورتاژ آگهی توسط نوین مارکتینگ؟

Why Novin Marketing
رپورتاژ آگهی

دریافت خدمات رپورتاژ آگهی توسط نوین مارکتینگ، تنها به معنی انتشار متن رپورتاژ شما در چند رسانه آنلاین نیست. ما در نوین مارکتینگ با بررسی نیازها و اهداف شما و همچنین کلمات کلیدی مدنظر، بهترین پکیج رپورتاژ آگهی را برای شما تعیین می‌کنیم. سپس محتوایی بهینه و مناسب را برای تولید رپورتاژ شما تهیه کرده؛ و در نهایت پیگیری امور انتشار صحیح رپورتاژ آگهی را تا لحظه انتشار پیگیری می‌کنیم.

با استفاده از خدمات رپورتاژ آگهی بکلینک‌هایی را برای سایت خود دریافت می‌کنید؛ که علاوه بر کیفیت بسیار مناسب، به صورت دائمی ثبت می‌شود. در نتیجه میزان اثرگذاری آن بر رتبه کلمات مدنظر در نتایج جستجو بسیار بالا است.

رپورتاژ شما در بهترین رسانه‌های آنلاین ایران منتشر می‌شود

What is Reportage
خبرگزاری ها

انتشار رپورتاژ آگهی یکی از به‌صرفه‌ترین و موثرترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ است؛ که می‌تواند در هر دو حوزه اطلاع‌رسانی و بهبود سئو بسیار مفید باشد. البته بسیار مهم است که پیش از درج رپورتاژ آگهی در یک سایت، از صلاحیت فنی و محتوایی و اعتبار آن نزد موتور جستجوی گوگل مطمئن شوید. ما در نوین مارکتینگ افتخار همکاری با برترین خبرگزاری‌ها و مجلات موضوعی فارسی زبان را داریم. با این وجود پیش از آغاز همکاری، وب‌سایت‌ها را از هر نظر بررسی کرده و پس از تایید نهایی، آنها را در لیست رپورتاژ خود قرار داده‌ایم. بنابراین دیگر لازم نیست به دنبال سایت مناسب بگردید؛ و تک‌تک با تمام سایت‌های مدنظر تماس بگیرید. ما همه کارهای لازم را پیش از این انجام داده‌ایم.

Novin Marketing Reportage Services

خدمات رپورتاژ آگهی نوین مارکتینگ

پیشنهاد اختصاصی

رسانه‌های انتخابی برای درج رپورتاژ آگهی با بررسی دقیق هدف شما از درج رپورتاژ، کلمات کلیدی مدنظر و موضوع فعالیت شما تعیین می‌شود. این فرآیند موجب به‌دست آوردن حداکثر بازدهی از سرویس رپورتاژ آگهی خواهد شد.

پیگیری امور

مدیریت یک کمپین رپورتاژ آگهی، نیازمند پیگیری امور و ایجاد ارتباطات گوناگونی است. پیگیری این امور را، نوین مارکتینگ از لحظه ثبت سفارش تا دریافت گزارش نهایی انتشار درست رپورتاژ آگهی در سایت‌های مدنظر، پیگیری خواهد کرد.

محتوای بهینه

متن رپورتاژ آگهی شما توسط متخصصان تولید محتوای آنلاین، به صورت کاملا اختصاصی به نگارش در می‌آید. رعایت قواعد نگارش زبان فارسی، جذابیت و گیرایی محتوا و توجه به اصول سئوی محتوایی، از مهم‌ترین موارد مورد توجه ماست.

صرفه اقتصادی

چه به دنبال درج تنها یک رپورتاژ آگهی باشید، و چه بخواهید کمپینی بزرگ را تدارک ببینید؛ تعرفه‌های رپورتاژ آگهی ارائه شده از سوی نوین مارکتینگ به نسبت برقراری ارتباط مستقیم خودتان با رسانه‌های آنلاین، به‌صرفه‌تر خواهد بود.

تعرفه رپورتاژ آگهی در پکیج‌های نوین مارکتینگ

مجموعه‌ای از رسانه‌های بزرگ و کوچک را با هدف ارائه انواع پکیج‌های اقتصادی و موضوعی، در کنار یک‌دیگر قرار داده‌ایم؛ تا هر کسب‌وکاری بتواند بنا بر نیاز خود، بهترین پکیج‌های خدمات رپورتاژ آگهی را انتخاب کند.

تماس بگیرید

مزایای خدمات رپورتاژ آگهی

Reportage Service Features

امن‌ترین روش لینک‌سازی

بهترین ابزار روابط عمومی

افزایش آگاهی از برند

مدرن‌ترین رویکرد بازاریابی

آخرین مقالات مرتبط با رپورتاژ آگهی

Latest Articles