شبکه اجتماعی اینستاگرام هم مانند دیگر شبکه های اجتماعی در ابتدا دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی بود که به مرور زمان آن‌ها را ارتقا داد. برخی از ویژگی‌های این برنامه لازم بود با تجربه کاری کاربران بازخوردهایی از خود نشان دهد تا به سمت بهبودی پیش رود. یکی از این ویژگی‌ها گزینه آخرین بازدید اینستاگرام است.

با یکی دیگر از گزینه‌های اینستاگرام آشنا شوید

با استفاده از این گزینه افراد قادر خواهند بود که آخرین زمان حضور دوستان خود را در برنامه اینستاگرام مشاهده کنند. اما اینستاگرام با ارائه این ویژگی توانست به کاربران خود این امکان را بدهد که بر طبق میل خود از آن استفاده کند.

در حال حاضر شما می‌توانید در صورت نیاز گزینه آخرین بازدید اینستاگرام را فعال یا غیرفعال کنید. افرادا به دلایل مختلفی ممکن است بخواهند زمان فعالیتشان در اینستا دیده نشود. به هر حال شما به راحتی می‌توانید با کمک این گزینه، کنترل این موضوع را در دست بگیرید.

آخرین بازدید اینستاگرام

آخرین بازدید اینستاگرام

برای غیر فعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید

  • اینستاگرام خود را بر روی تلفن همراه باز کنید.
  • نمایه پروفایل خود را لمس کنید. این نمایه به شکل یک آدمک است.
  • به قسمت تنظیمات برنامه بروید.
  • در منوی تنظیمات به دنبال گزینه Show Activity Status باشید. با لمس نوار جلوی این گزینه می‌توانید آن را به رنگ خاکستری درآورید.
  • خاکستری شدن این گزینه به معنی غیر فعال شدن آخرین بازدید شما در برنامه اینستاگرام است.
آخرین بازدید اینستاگرام

آخرین بازدید اینستاگرام

در صورتی که مایل باشید آخرین بازدید شما برای دنبال کنندگانتان قابل رویت باشد، همین مراحل را دنبال کنید، سپس نوار جلوی گزینه Show Activity Status را لمس کنید تا به رنگ آبی دربیاید.

به عنوان یک نکته در نظر داشته باشید که اگر گزینه آخرین بازدید را در قسمت تنظیمات غیر فعال کنید، شما هم نمی‌توانید آخرین بازدید دنبال کننده‌های خود را ببینید. در واقع شما یک محدودیت برای دیگران می‌گذارید، که امکان دید این گزینه برای شما نیز سلب می‌شود.

منبع:

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک گذاری  
اطلاع از