مخاطب واقعی و فروش بیشتر با تبلیغات در گوگل

برای دیده شدن در جستجوی گوگل و تمام سرویس‌های گوگل آماده هستید؟

فقط با چند کلیک پر بازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی ” تبلیغات در گوگل ” را برای خود فراهم کنید

شروع کنید!
2000 بات
متوسط ورود کاربر: 500 نفر
قیمت: 1,146,800 تومان
3000 بات
متوسط ورود کاربر: 750 نفر
قیمت: 1,692,000 تومان
5000 بات
متوسط ورود کاربر: 1250 نفر
قیمت: 2,796,500 تومان
8000 بات
متوسط ورود کاربر: 2000 نفر
قیمت: 4,436,800 تومان
10000 بات
متوسط ورود کاربر: 2500 نفر
قیمت: 5,452,000 تومان
20000 بات
متوسط ورود کاربر: 5000 نفر
قیمت: 10,716,000 تومان
Adwords VIP Packages

بسته های ویژه تبلیغات در گوگل

40000 بات
متوسط ورود کاربر: 10000 نفر
قیمت: 20,868,000 تومان
60000 بات
متوسط ورود کاربر: 15000 نفر
قیمت: 30,738,000 تومان
80000 بات
متوسط ورود کاربر: 20000 نفر
قیمت: 40,608,000 تومان

انتخاب ارز جهت شارژ اکانت گوگل

฿
0 تومان

شارژ اکانت گوگل ادوردز شما

مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی در سرویس‌های گوگل اگرچه در ظاهر کاری ساده به‌نظر می‌رسد؛ اما برای آنکه بتوانید از کمپین تبلیغات در گوگل خود بیشترین بهره را ببرید؛ نیازمند تخصص و تجربه بسیاری در این حوزه هستید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای به دست آوردن بالاترین امتیاز کیفیت ممکن، کم‌ترین هزینه به ازای هر کلیک و در نهایت بالاترین نرخ بازگشت سرمایه، مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل را به ما بسپارید. البته ما این امکان را برای آن دسته از افراد و سازمان‌هایی که به دلایل مختلف، تمایل دارند مدیریت حساب تبلیغات در گوگل خود را بر عهده بگیرند، فراهم کرده‌ایم؛ تا بتوانند تنها با شارژ حساب خود در گوگل، از خدمات آن به صورت مستقیم بهره ببرند.

تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل

تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل

تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، یعنی قرار گرفتن در نزدیک‌ترین نقطه به هدفمندترین مشتریان بالقوه کسب و کار خود. این روش تبلیغاتی به شما اجازه می‌دهد تا وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی کلمات کلیدی مدنظرتان و در صدر نتایج جستجوی کاربران، نمایش دهد. این روش تبلیغاتی تقریبا برای هر کسب و کاری موثر بوده و مشتریان بالقوه زیادی را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند.

همین حالا شروع کن!

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل

تبلیغات در گوگل تنها منحصر به صفحه جستجو و محصولات گوگل نیست بلکه هر سایتی که با گوگل طرف قرارداد است نیز می‌تواند میزبان تبلیغات گوگل شما باشد. برخی از این سایت‌ها عبارت‌اند از: radiojavan.com http://www.iranproud2.net telewebion.com گوگل در سراسر جهان بزرگ‌ترین شبکه تبلیغات بنری را دارد. این روش تبلیغ در گوگل نیز یکی دیگر از امکانات پلتفرم جامع تبلیغات در گوگل است. البته این امکان فقط برای پکیج‌های نقره‌‌ای، طلایی، پلاتینیوم و VIP فراهم است.

همین حالا شروع کن!

تبلیغات در فروشگاه گوگل پلی

تبلیغات در فروشگاه گوگل پلی

اگر اپلیکیشنی را برای کسب و کار خود طراحی کرده‌اید، یکی از بهترین روش‌های تبلیغ آن، تبلیغات در گوگل پلی است؛ تا اپلیکیشن شما هر چه بیشتر نصب شود و به مخاطبان بیشتری نمایش داده شود. با حساب تبلیغات گوگل خود می‌توانید علاوه بر تبلیغات در تمام صفحات و اپلیکیشن‌های گوگل، تبلیغات در گوگل پلی را نیز داشته باشید. البته این امکان فقط برای پکیج‌های نقره‌‌ای، طلایی، پلاتینیوم و VIP فراهم است.

همین حالا شروع کن!

تبلیغات در جی میل

تبلیغات در جی میل

با انتخاب تبلیغات در جی میل شما می‌توانید تبلیغات سایت خود را در بخش تبلیغات حساب‌های جی میل افراد مرتبط (Promotions) نشان دهید. این روند کاملا هوشمند انجام می‌شود و گوگل خود تشخیص می‌دهد که تبلیغات سایت شما را به چه کسی در کجای جهان نشان دهد. استفاده از تبلیغات جی میل با شارژ حساب گوگل ادز شما انجام می‌پذیرد. البته این امکان فقط برای پکیج‌های نقره‌‌ای، طلایی، پلاتینیوم و VIP فراهم است.

همین حالا شروع کن!

نمایش تبلیغات در گوگل رایگان است!

این شعاری است که گوگل برای پربازده‌ترین سیستم تبلیغاتی خود، یعنی گوگل ادوردز برگزیده است. در عمل نیز شما در سیستم تبلیغ گوگل برای نمایش آگهی خود مبلغی پرداخت نمی‌کنید. در واقع پرداخت در این سیستم با عنوان تبلیغات کلیکی و تنها به ازای کلیک کاربر روی آگهی و ورود موفق به سایت شماست. روزانه میلیاردها جستجو در گوگل انجام می‌شود؛ و بخشی از این جستجوها نیز در ایران اتفاق می‌افتد. گوگل اولین و حتی می‌توان گفت تنها موتور جستجوی پر استفاده در ایران است. به همین دلیل هم، تبلیغ در گوگل ابزاری بسیار قدرتمند برای افزایش فروش شما خواهد بود. نوین مارکتینگ به عنوان اولین شرکت مجری تبلیغات کلیکی گوگل در ایران، شما را در اجرای درست این تبلیغات همراهی می‌کند.

نوین مارکتینگ اولین همکار رسمی پریمیر گوگل در اجرای تبلیغات کلیکی گوگل

Google Premier Partner
تبلیغات کلیکی گوگل

حتما تا امروز با عناوینی مثل «همکار رسمی گوگل در ایران» یا «نماینده رسمی گوگل در ایران» مواجه شده‌اید. اما واقعیت این است که گوگل در ایران نمایندگی ندارد؛ و این عبارات فقط شعارهای تبلیغاتی هستند! نوین مارکتینگ با تکیه بر تجربیات خود در حوزه بازارهای بین‌المللی، دومین شرکت خود را با برند ثبت شده «آریو مارکتینگ» در شرق آسیا راه اندازی کرده است؛ تا بتواند به صورت رسمی همکار و نماینده پریمیر گوگل باشد.

چرا نوین مارکتینگ؟

Why Novin Marketing

بیش از چهل هزار کمپین موفق تبلیغات در گوگل تا به امروز

کل کمپین ها 120000
کمپین‌های موفق 100000
مشتریان ما 40000

ویژگی‌های تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

Google AdWords Features
Google Representative in Iran

مبحث نماینده رسمی گوگل در ایران

نماینده رسمی گوگل در ایران

آریو مارکتینگ

همان‌طور که گفتیم گوگل نماینده رسمی با هویت ایرانی ندارد. در نتیجه ما با توجه به سیاست‌های مجموعه ترجیح داده‌ایم با نامی متفاوت، دفتر خارج از کشور را به اسم ثبت شده بین‌المللی آریو مارکتینگ نام‌گذاری کنیم. این کمپانی بیش از سه سال است در جنوب شرق آسیا با بیش از ده کارمند با تجربه، از ملیت‌های گوناگون به مدیریت یکی از سرمایه‌گذاران نوین مارکتینگ فعالیت می‌کند؛ و توانسته تجربه‌های ارزشمندی را که در بازار ایران و مشکلات پیچیده آن کسب کرده است به کار ببندد. که نتیجه آن کسب درصد قابل قبولی از بازار بزرگ و هیجان‌انگیز جنوب شرق آسیا است. اگر علاقه‌مند هستید درباره آریو مارکتینگ و نمایندگی رسمی گوگل بیشتر بدانید، لینک زیر را مطالعه کنید.

Google Adwords FAQ

پرسش‌های متداول در زمینه سرویس‌های تبلیغاتی گوگل

خیر. با توجه به تحریم‌های صورت گرفته، سیستم گوگل امکان نمایش آگهی به صورت انحصاری فقط در ایران را در اختیار شما نمی‌گذارد. اما ناامید نباشید. ما با استفاده از روش‌های خاص خود، می‌توانیم آگهی شما را فقط در ایران به نمایش بگذاریم؛ و بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان آوریم.
تجربه چند ساله نوین مارکتینگ در اجرای کمپین های تبلیغاتی روی گوگل، برای بیش از چهار هزار وب‌سایت معتبر، نشان داده است که با کمتر از این مقدار شارژ، تبلیغات شما بازخوردی نخواهد داشت. از آنجا که سیاست کاری نوین مارکتینگ آغاز طولانی مدت و متوالی همکاری تبلیغاتی با شماست؛ و همین‌طور توجه به این نکته که همه انواع تبلیغات در دوره‌های بلندمدت نتیجه بهتری دارند. تجربه به ما ثابت کرده است که مبالغ پایین شارژ، چیزی جز دل‌زدگی و به هدر دادن سرمایه نخواهد بود.
ما معتقدیم مهم‌ترین رکن موفقیت یک شرکت، دارا بودن شخصیت حقوقی و ساختار سازمانی منسجم است. بعد از گذشت چند سال از مجموعه فعالیت‌های تخصصی، آنچه موجب خوشنودی ماست؛ رضایت‌مندی مشتریان بی‌شمار است. ما در شرکت نوین مارکتینگ یک پشتیبان اختصاصی و با تجربه را در اختیار پروژه شما می‌گذاریم؛ و احیانا اگر مشاور شما در دسترس نبود، پشتیبان دیگری کار شما را پیگیری خواهد کرد.
نوین مارکتینگ، اولین و باسابقه‌ترین مجری رسمی تبلیغات گوگل در ایران است؛ که تا امروز خدمات خود را به بیش از 3000 وب‌سایت و سازمان ارائه کرده است. همچنین ما در کشور تایلند شرکتی حقیقی و واقعی، تحت نام آریو مارکتینگ را برای فعالیت در سطح بین‌المللی و تسهیل ارتباطات بین‌المللی تاسیس کرده‌ایم.
بله. شما می‌توانید در هر زمان دلخواه، از طریق پشتیبانی تبلیغات خود را قطع کنید.
در این زمینه محدودیتی وجود ندارد. ولی بهتر است که همیشه لغات انتخابی شما مربوط به آگهی و کسب و کار شما باشد. این روش کمک خواهد کرد که شما با هزینه کمتر، بازدهی بالاتری داشته باشید. همچنین بهتر است در انتخاب کلمات کلیدی فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید: کلمات شناخته شده‌ای باشند. یعنی قبلا توسط کاربران به اندازه کافی جستجو شده باشند. در کنار شناخته شده بودن، خیلی هم عمومی نباشند. یعنی به طور تخصصی‌تر محصول شما را معرفی کنند. به عنوان مثال اگر شما نوع فعالیت‌تان اعزام دانشجو به کشور مالزی است؛ کلمه تحصیل در مالزی در مقایسه با کلمه تحصیل، گزینه بهتری است. در نهایت هم اینکه کلمات انتخابی شما حتما در سایت شما موجود باشد.
در سیستم تبلیغات گوگل برای هر کلیک نمی‌توان قیمت ثابتی را مشخص کرد؛ و هر لغت یا کلیدواژه از ارزش متفاوتی برخوردار است. در واقع تعیین‌کننده قیمت هر کلیک، عوامل گوناگونی از جمله موارد زیر است: فارسی یا انگلیسی بودن لغت بازار رقابتی روی لغت مورد نظر وب‌سایت مربوطه و ترکیب آن لغت با لغت‌های دیگر استانداردهایی که از طرف سایت شما باید رعایت شود. مثل هاست و دامین مناسب، لود تایم سایت و… البته کمترین قیمت تقریبی تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک 1 سنت (بر مبنای دلار آمریکا) است.
در این زمینه ابتدا مقدار مشخصی اعتبار برای کمپین خود در نظر می‌گیرید؛ و وقتی روی آگهی شما کلیک شود، هزینه آن کلیک از اعتبار مشخص شده کم خواهد شد.
بعد از عقد قرارداد، شرکت نوین مارکتینگ تعهد می‌کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر طی 24 ساعت تبلیغات شما را در گوگل ثبت کند. بعد از درج شدن آگهی، معمولا طی 15 دقیقه آگهی شما فعال و در موتورهای جستجو ظاهر می‌شود. اما طبق تجربه چند ساله ما، بخصوص طی ماه‌های گذشته، این روزها سخت گیری‌های بیشتری در بررسی آگهی‌ها اعمال می‌شود؛ و در مواردی حتی چند ساعت تا چند روز تا زمان انتشار آگهی در گوگل، زمان گذشته است.
شرکت گوگل برای اطمینان بیشتر مشتریان خود، به شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ که به صورت ریسلر (نماینده فروش) اقدام به فروش و سرویس‌دهی خدمات تبلیغاتی گوگل می‌کنند، نمایندگی رسمی ارایه خدمات می‌دهد. دریافت این نمایندگی نیازمند شرایط ویژه‌ای، از جمله رسیدن تراز مالی شرکت به حد استاندارد، طی کردن زمان مربوطه و قبولی در آزمون‌های آنلاین گوگل است. اما نکته مهم در انتخاب نماینده گوگل این است که مدرک و نمایندگی دریافتی، پایدار و تمدید شده باشد. متاسفانه تعداد بسیار محدودی از شرکت‌ها یا افراد طی دوره‌ای کوتاه از طریق روابط خود در خارج از کشور موفق به دریافت لینک مدرک نمایندگی گوگل شده‌اند؛ اما با سوء استفاده از ترفندهای بازاریابی، از عبارت “تنها نماینده رسمی گوگل” برای معرفی خود، یاد می‌کنند. حتی برخی افراد بدون داشتن مدرک گوگل، خود را نماینده رسمی گوگل خطاب می‌کنند. برای کسب اطمینان از واقعی و معتبر بودن نمایندگی، لینک مدرک نمایندگی مورد نظر را در وب‌سایت گوگل بررسی کنید. این لینک معمولا در وب‌سایت نمایندگی‌ها درج شده است.
این امکان به دلخواه مشتری برای سرویس‌هایی مثل الکسا و… قابل ارایه است؛ و کارشناس مدیریت تبلیغات شما می‌تواند، این سرویس را بنا به صلاح‌دید کمپین و یا درخواست شما فعال کند.
کارشناسان ما با توجه به نیاز و درخواست مشتریان می‌توانند گزارشات روزانه، هفتگی یا ماهانه ارایه دهند. گزارش‌ها به صورت فایل‌های پی‌دی‌اف یا اکسل قابل ارایه است؛ و مستقیما توسط سرورهای گوگل، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.
نگران این مسئله نباشید. گوگل با سیستم دقیق خود کلیک‌های نابجا و تکراری را شناسایی کرده؛ و هزینه این کلیک‌ها از سمت سیستم گوگل محاسبه شده و به حساب شما بر می‌گردد.
خیر. به عبارت دیگر شرکت گوگل هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد. نوین مارکتینگ نماینده رسمی اجرای تبلیغات کلیکی گوگل از طریق دفتر خود در امارات متحده عربی و تایلند است. این روش باعث شده ما بتوانیم با همه ویژگی‌های یک نماینده رسمی در خارج از کشور، در خدمت کسب و کارهای ایرانی باشیم.
بله این امکان وجود دارد. نوین مارکتینگ برای کلیه مشتریان خود از اکانت اختصاصی با نام خود مشتری استفاده می‌کند. در نتیجه امکان ارایه دسترسی به اکانت اختصاصی وجود دارد. البته این دسترسی تنها برای اکانت f و بالاتر از آن میسر است؛ و اگر شما از سرویس‌های پایین‌تر استفاده می‌کنید، می‌توانید با ارتقا اکانت خود این امکان را میسر سازید.
خیر، هیچ مبلغی کسر نمی‌شود. نحوه محاسبه این سیستم تبلیغاتی، تنها به ازای کلیک و ورود به سایت شما است. حتی زمانی که مخاطبین عبارت مورد نظر شما را جستجو کرده و شماره شما را در تبلیغات مشاهده کرده و با شما تماس گرفته باشند هم، در صورت کلیک نکردن روی آگهی، هزینه‌ای از شما کسر نخواهد شد.
نحوه تبلیغ در جی‌میل به این شکل است که وقتی شما کاربر اینترنت از ایران و دارای آی‌پی ایرانی هستید، آگهی‌هایی که برای ایران تنظیم شده‌اند را نمایش می‌دهد. البته عوامل دیگری نیز بر اولویت نمایش آگهی‌ها تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال وقتی شما مشغول مطالعه ایمیلی راجع به اینترنت هوشمند هستید؛ دو حالت رخ می‌دهد، اگر ایمیل شما به زبان انگلیسی باشد، آگهی‌های لاتین مربوط به اینترنت هوشمند ظاهر می‌شود؛ و اگر متن ایمیل شما به زبان فارسی باشد، آگهی‌های فارسی اولویت نمایش خواهند داشت. از نظر هزینه هم تبلیغات در جی‌میل همانند گوگل به صورت کلیکی است. البته شما می توانید در سایت‌های طرف قرارداد گوگل به صورت پرداخت هزینه در ازای بازدید هم (CPM)، اقدام به درج آگهی نمایید.
The Stages of Google AdWords

مراحل اجرای کمپین تبلیغات در گوگل شما

به زبان ساده تبلیغ در گوگل به این صورت است که شما عبارات مرتبط با نوع فعالیت و کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهید را انتخاب و تبلیغات خود را بر مبنای آن طراحی می‌کنید؛ تا کاربران با جستجوی آن کلمات کلیدی در گوگل، آگهی شما را در صفحه اول نتایج جستجو مشاهده کرده و در صورت نیاز روی آن کلیک کنند.

سفارش اکانت

اولین اقدامی که باید بعد از مشاوره تلفنی یا آنلاین با کارشناسان نوین مارکتینگ انجام دهید، سفارش یک اکانت است. در این مرحله شما با قبول قوانین و مقررات مربوط به تبلیغات، سفارش خود را با همراهی کارشناسان ما ثبت می‌کنید.

بررسی و آنالیز

بعد از انجام مراحل اداری و مالی و ثبت نهایی تبلیغات، کارشناسان ما با در نظر داشتن نوع کسب و کار، بازار هدف و رقبا، وب‌سایت شما را بررسی می‌کنند؛ و با آنالیز صفحات مهمی مثل لندینگ پیج‌ها و اعلام نتایج به شما، برای هرچه بهتر اجرا شدن تبلیغات شما تلاش می‌کنند.

اجرای کمپین

در این مرحله کارشناسان ما بر اساس نتایج به دست آمده از آنالیزهای انجام شده، کمپین تبلیغاتی شما را در گوگل اجرا می‌کنند. انتخاب و تست کلمات و عبارات کلیدی، متن‌های تبلیغاتی و بررسی کیفیت امتیاز کمپین شما در گوگل، در این مرحله انجام می‌شود.

مدیریت و پشتیبانی

بعد از اجرای تبلیغات در گوگل مرحله مدیریت و پشتیبانی آن آغاز می‌شود. مانیتورینگ روزانه کمپین شما برای کنترل بودجه، محل نمایش آگهی و همینطور بررسی لحظه‌ای اهداف تعریف شده در گوگل آنالیتیکس، از مهم‌ترین کارهایی است که در این فاز انجام می‌شود.

Report Process

گزارش‌های اختصاصی نوین مارکتینگ

گزارش‌های رسمی گوگل

برای شفافیت هرچه بیشتر خدمات ارائه شده توسط تیم نوین مارکتینگ، گزارش‌های مالی و عملکردی کمپین شما به صورت مستقیم و بدون دخالت کارشناسان ما از سرورهای گوگل برای شما ارسال خواهد شد.

گزارش‌های تحلیل تخصصی

فراتر از گزارش‌های معمول گوگل، در پایان هر دوره از تبلیغات، گزارش کاملی از عملکرد و میزان بازدهی آگهی شما توسط کارشناسان ما، به صورت کتبی و شفاهی به شما ارائه می‌شود؛ تا بازدهی تبلیغات در دوره بعدی افزایش پیدا کند.

گزارش های تبلیغات در گوگل
Google Ads Latest Articles

آخرین مقالات مرتبط با تبلیغات در گوگل

تبلیغات اینترنتی

راهنمای مقدماتی تبلیغات اینترنتی: چرا به آن احتیاج دارید، چه گزینه هایی دارید و 10 نکته برای به دست آوردن بهترین نتیجه

تقریبا همه کسب‌وکارها چه بزرگ باشند چه کوچک، چه فروشنده محصولات باشند چه ارائه‌کننده خدمات و چه جزو مشاغل عمومی باشند یا شغل‌های بسیار خاص، ...