تولید محتوا

تولید محتوا و فراتر از آن بازاریابی محتوا را باید نقطه عطف دیجیتال مارکتینگ دانست. دنیای وب امروز، تکیه زیادی بر انواع محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی دارد. امروزه سایت‌هایی با محتوای بیشتر و قوی‌تر، سایت‌های موفق‌تری خواهند بود.

شروع کنید!
Content Marketing

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا به معنای تولید محتوا، توزیع محتوا در جای درست و ترویج آن بر اساس استراتژی‌های محتوا است. بازاریابی محتوا با اهداف مختلفی از جمله برندینگ، بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو، حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید و… انجام می‌شود. هرکسی که محصولی برای فروش، یا خدمتی برای ارائه دارد؛ می‌تواند با بهره بردن از امکانات بازاریابی محتوا به عنوان یک ابزار مفید و کارآمد، به توسعه بازار خود کمک کند.

شما هم اگر برنامه‌ریزی بلند مدت و هدفمندی در دنیای دیجیتال مارکتینگ دارید. حتما استراتژی محتوایی دقیق و برنامه‌ریزی شده‌ای برای بازاریابی و تولید محتوا روی سایت و صفحات شبکه‌های اجتماعی خود داشته باشید. محتوای خوب اصلی‌ترین عامل موفقیت هر کسب و کار آنلاینی است.

Calculate Content Price

محاسبه تعرفه تولید محتوای متنی

سفارش تولید محتوا

0 تومان

مقاله بنیادی

مقالات بنیادی نوشته‌هایی هستند که به‌طور کامل و با جزئیات مفصل یک موضوع مشخص را پوشش می‌دهند. مقالاتی که به عنوان مثال با عناوین همه چیز درباره...، صفر تا صد... و از سیر تا پیاز نوشته می‌شوند. این مقالات به‌طور معمول نیازمند متنی 1500 تا 2000 کلمه‌ای هستند.

مقاله اصلی

مقالات اصلی به نوعی کامل کننده مقالات بنیادی هستند. به عنوان مثال موضوعی که شامل 1 مقاله بنیادی است؛ به کمک 2 یا 3 مقاله اصلی (برحسب نیاز) با جزئیات بیشتر و دقیق‌تری کامل می‌شود. این مقالات به‌طور معمول نیازمند متنی 1000 تا 1500 کلمه‌ای هستند.

مقاله کامل

مقالات کامل برای پوشش موضوعات حاشیه‌ای مرتبط به موضوع مقالات اصلی به کار می‌رود. یک مقاله اصلی ممکن است نیازمند یک یا ده‌ها مقاله کامل برای پوشش موضوعات حاشیه‌ای مرتبط با خود باشد. این مقالات به‌طور معمول نیازمند متنی 600 تا 1000 کلمه‌ای هستند.

The Importance of Content marketing

اهمیت تولید محتوا در بازاریابی محتوا

تولید محتوا مهم‌ترین رکن برنامه محتوایی هر کسب و کاری است. از این رو هر کسب و کاری برای موفقیت نیازمند تولید محتوای با کیفیت، بهینه، به‌روز و منظم است. نوین مارکتینگ با بیش از ۱۰ سال تجربه در ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ، واحد تولید محتوای خود را متشکل از استراتژیست‌های محتوا، مترجمین با تجربه، کارشناسان تولید محتوا و همچنین کارشناسان بهینه‌سازی سایت راه‌اندازی کرده است. ما می‌توانیم برنامه‌ریزی استراتژیک و عملیاتی بلند مدتی برای مدیریت محتوای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی شما داشته باشیم؛ و آن را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم.

بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو

مهم‌ترین معیار گوگل برای نمایش صفحات یک سایت در صدر نتایج جستجو، تولید و انتشار محتوای اورجینال و ارزشمند، با رعایت اصول نگارشی و سئوی محتوایی است. مطالبی که بر مبنای ترجمه، تالیف و یا با دانش فردی و تحقیق تولید شده باشد؛ نمونه دقیقا مشابه نداشته باشد؛ و از همه مهم‌تر بتواند علاقه مخاطب واقعی را به خود جلب کند. یک محتوای خوب محتوایی است که بتواند پاسخ سوال یا ابهام کاربر را درباره موضوع مدنظر بدهد؛ و اطلاعات مفیدی در اختیار کاربر بگذارد. چنین محتوایی می‌تواند کار شما را برای کسب رتبه‌های برتر در نتایج جستجو ساده‌تر کند.

ایجاد حس وفاداری در مشتریان

تولید محتوا به شکلی جامع، مفید و مخاطب‌پسند و انتشار آن در وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی، منجر به شکل‌گیری ارتباطی قوی و عمیق میان شما و مخاطبین هدف خواهد شد؛ و حس وفاداری را در آنها تقویت می‌کند. همین موضوع باعث ماندگاری بیشتر کاربران در سایت و بازگشت دوباره آنها به سایت می‌شود. بقا و سودآوری بسیاری از کسب و کارها به داشتن مشتریان وفادار وابسته است. مشتریانی که به برند شما اعتماد کنند؛ و خرید خود را همیشه از طریق شما انجام دهند. تولید محتوای با کیفیت با درگیر کردن هرچه بیشتر مخاطب و شما با برندتان، به این امر کمک می‌کند.

جذب مخاطب و افزایش فروش

با تولید محتوا به صورت هدفمند و انتشار منظم محتوا در سایت و شبکه‌های اجتماعی، به رسانه‌ای تخصصی در زمینه کسب و کار خود تبدیل خواهید شد. این کار کمک می‌کند تا علاوه بر مشتریان قبلی، مخاطبین جدیدی را که به دنبال مطالب ارزشمند و اطلاعات کافی در مورد کالا یا خدمات شما هستند، جذب کنید. اگرچه حفظ مشتریان قدیمی بسیار مهم است؛ اما جذب مشتریان جدید نیز همیشه باید در دستور کار باشد. این موضوع بخصوص در کسب و کارهای نوپا اهمیتی دو چندان دارد. پس بسیار مهم است که یک کسب و کار نوپا، اولین قدم‌هایش را در تولید محتوا به درستی بردارد.

چرا بازاریابی محتوا با نوین مارکتینگ؟

بازاریابی محتوا نیازمند استراتژی هدفمند و تجربه بلندمدت است. یک استراتژی و برنامه‌ریزی خوب می‌تواند شما را به بهترین نتایج ممکن برساند؛ در حالی که یک استراتژی اشتباه می‌تواند هزینه مالی و زمانی زیادی را به شما تحمیل کند. با توجه سابقه بالای نوین مارکتینگ در زمینه ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ، تیم ما قادر است استراتژی و کمپین محتوایی پربازده‌ای را برای وب‌سایت شما پیاده‌سازی کند. تیم تولید محتوای نوین مارکتینگ متشکل از مترجمین با تجربه، تیم ویرایش و بازنویسی و متخصصین بهینه سازی سایت، محتوایی ناب و باکیفیت را برای شما تولید خواهد کرد. ما همچنین می‌توانیم برای محتوای شبکه‌های اجتماعی شما نیز پلن و سناریوی خاصی را برنامه‌ریزی کنیم. همچنین در تمام مدت اجرای پروژه، پشتیبان اختصاصی شما پاسخ‌گوی سوالات و مشکلات شما خواهد بود.

Content Marketing Services

خدمات تولید محتوا

ارتقا سایت

هدف از سرویس تولید محتوا ارتقا کیفیت محتوای سایت، ماندگاری بیشتر کاربران و در نهایت موفقیت وب‌سایت شما در رسیدن به اهدافش خواهد بود.

مشاوره

در تمام طول مدت تولید محتوا برای وب‌سایت شما، در صورت تمایل مشاوره‌های جذب مخاطب و روش‌های استفاده از محتوا به شما ارائه خواهد شد.

کارشناس اختصاصی

یک کارشناس خبره و با تجربه در حوزه تولید محتوا ، به صورت اختصاصی کلیه امور شما را در این زمینه بر عهده داشته و پیگیری خواهد کرد.

بومی‌سازی

ما صرفا ترجمه نمی‌کنیم. بلکه کلیه محتوای تولیدی برای شما بومی‌سازی خواهد شد؛ تا ارتباطی عمیق با مخاطب هدف شما برقرار کند.

نویسنده با تجربه

تمام متون تولید شده برای شما به صورت تخصصی توسط نویسندگان مجرب نوین مارکتینگ، تالیف، ترجمه، ویراستاری و سئو خواهد شد.

محتوای اختصاصی

محتوای تولید شده به صورت کاملا اختصاصی برای شما ترجمه و تالیف می‌شود؛ و تنها در سایت و شبکه‌های اجتماعی شما منتشر خواهد شد.

Generate Content FAQ

پرسش‌های متداول درباره خدمات تولید محتوا

منظور از خدمات تولید محتوا، مجموعه فعالیت‌هایی از جمله برنامه‌ریزی تولید محتوا با توجه به اهداف تعریف شده برای کسب و کار، تولید محتوای اختصاصی در فرمت‌های گوناگون و انتشار محتوا در وب‌سایت مدنظر است.
محتوای مفید، جذاب و از همه مهم‌تر اورجینال، کمک بسیار مهمی در جذب مخاطبین یک وب‌سایت و همچنین بهینه شدن آن در موتورهای جستجو می‌کند. از این رو توجه حرفه‌ای و برنامه‌ریزی شده به این حوزه و سپردن پروژه به افراد با تجربه، از مهم‌ترین نکات در موفقیت یک پروژه است. یک متخصص تولید محتوا، باید با موارد زیادی از جمله دستور زبان فارسی، شیوه نگارش جذاب و سئوی محتوا آشنایی داشته باشد.
تعرفه‌های تولید محتوا با توجه به کیفیت، موضوع و حجم محتوای تولیدی متغیر است. این تعرفه‌ها پس از دریافت و بررسی خواسته‌های مشتری، با توافق مشتری تعیین می‌شود. البته به عنوان یک تعرفه کلی، تولید محتوا بر اساس میزان تخصصی بودن، میزان سفارش و حجم کار، به‌طور میانگین با کلمه‌ای 100 الی 150 تومان انجام می‌شود.
با توجه به زمینه کاری هر وب‌سایت، منابع انگلیسی زبان معتبری انتخاب شده و محتوای شما به صورت ترکیبی از ترجمه از آن منبع معتبر و تالیف (بومی‌سازی و اصلاح در جهت اهداف وب‌سایت شما) تهیه می‌شود.
خیر. به هیچ عنوان. تولید محتوا یعنی ساخت و تولید محتوایی که در جایی نمونه دقیق آن وجود نداشته باشد؛ و به هیچ عنوان کپی پرداری از یک منبع موجود نباشد. حتی اگر بخشی از محتوای تولیدی، از سایت معتبری برداشته شده باشد؛ ادبیات آن با حفظ معنی و مفهوم، بازنویسی خواهد شد. فراموش نکنید که موتورهای جستجو، مخصوصا گوگل به یونیک بودن و کیفیت بالای محتوا توجه ویژه‌ای دارند.
Latest Articles

آخرین مقالات مرتبط با تولید و بازاریابی محتوا