امنیت بالا

هر شبکه اجتماعی به شما توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید لینکی را به قسمت بیو اضافه کنید به جز اینستاگرام. توییتر به شما این امکان را می‌دهد که هندل‌های (handles) دیگر را در بیو خود تگ کنید. لینکدین اجازه می‌دهد اکانت خود را به صفحه رسمی کارفرمای خود لینک دهید. فیس‌بوک این امکان را فراهم کرده شما در بخش “About” کسب‌وکارهای مختلف، صفحات و افراد مورد علاقه‌تان را تگ کنید. از این طریق می‌توانید به دوستان خود اطلاع دهید که برای کسانی کار می‌کنید، چه برندهایی را دوست دارید، وضعیت رابطه شما چیست و مواردی از این دست.

در مورد اینستاگرام چطور؟

اینستاگرام تا همین اواخر، فضای کافی برای نشان دادن پروفایل با هشتگ و هندل‌های پروفایل را در اختیار کاربر قرار نمی‌داد و شما تنها می‌توانستید به صفحات مربوط به آنها در متن کپشن پست، لینک دهید. آدرس وب‌سایت‌ها تنها انواع لینک‌هایی بودند که شما می‌توانستید در بیو اینستاگرام خود قرار دهید. حتما عبارت رایج “link in bio” را در تبلیغات اینستاگرام دیده‌اید.

اما اینستاگرام دو ویژگی جدید را به کاربرانش هدیه داده است؛ قرار دادن لینک پروفایل و هشتگ در بیو اینستاگرام حساب‌های کاربری. شما می‌توانید در بیو اینستاگرام خود، این لینک‌ها را در کنار لینک به وب‌سایت خود اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن لینک در بیو اینستاگرام

1. از طریق برنامه اینستاگرام وارد پیج خود شوید

2. با انتخاب آیکون آدمک یا عکس پروفایل در پایین صفحه سمت راست به قسمت پروفایل خود بروید

3. قسمت ” Edit Profile” را انتخاب کنید

4. توضیحات دلخواه را با استفاده از 150 کاراکتر یا کمتر بنویسید

5. یک لینک مختصر به وب‌سایت خود در قالب yourdomain.com اضافه کنید

6. با انتخاب علامت @ لینک پروفایل دلخواه خود را به بیو اینستاگرام اضافه کنید

7. با انتخاب علامت # هشتگ مورد نظر خود را اضافه کنید

8. با ضربه زدن بر “Done” بیو اینستاگرام خود را ذخیره کنید

توجه: دستورالعمل بالا بر اساس آخرین نسخه اینستاگرام 37.0 در iOS اعمال می‌شود. شما می‌توانید بیو اینستاگرام خود را در وب‌سایت اینستاگرام با انتخاب گزینه “Edit Profile” ویرایش کنید.

در تصویر زیر می‌بینید که چگونه اینستاگرام در زمان ویرایش بیو دقیقا مانند زمان اضافه کردن هشتگ به کپشن تصویر، هشتگ‌های محبوب را به کاربر پیشنهاد می‌دهد.

لینک در بیو اینستاگرام

لینک در بیو اینستاگرام

در این تصویر نیز پروفایل کاربری را می‌بینید که از هشتگ، لینک پروفایل و وب‌سایت در بیو اینستاگرام خود استفاده کرده است.

لینک در بیو اینستاگرام

لینک در بیو اینستاگرام

گرچه اینستاگرام گزینه‌هایی برای لینک به صفحات دیگر را درست در زیر عکس پروفایل در اختیار شما قرار داده است، اما به خاطر داشته باشید لینک پروفایل افرادی که مایل نیستند در بیو اینستاگرام دیگران تگ شوند را انتخاب نکنید. بهتر است این فضا را برای اکانت‌هایی که با لینک‌دهی پروفایل موافق هستند حفظ کنید.

منبع:

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک گذاری  
اطلاع از