درباره ما

Our Value and Missions

ارزش‌ها و ماموریت‌های ما

ایجاد یک تجربه خوب

تمام تلاش تیم نوین مارکتینگ ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین است. در دنیای دیجیتالی امروز، موفقیت در این حوزه می‌تواند از جذابیت‌های بالایی برخوردار باشد. ما در مدت فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری را کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت را پس از ارائه مشاوره به بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ بیابیم؛ تا بتوانیم هم‌اکنون در اختیار شما قرار دهیم.

پشتیبانی از شما با تمام توان

یکی از مهمترین ارزش‌های ما، پشتیبانی واقعی از مشتریان‌مان است. ما معتقدیم احترام به حقوق مشتریان و ارائه خدمات مناسب، از اصلی‌ترین نکته‌های فعالیت مثبت در دنیای دیجیتالی است. تیم نوین مارکتینگ متشکل از 25 کارشناس آموزش دیده آماده پاسخ گویی و انجام کلیه امور دیجیتال مارکتینگ شما خواهد بود.

خلاقیت، نوآوری، آموزش

تلاش ما بر این است که با تحقیق و آموزش در حوزه دیجیتال مارکتینگ، تمام تکنیک‌های روز دنیا را فرا گرفته تا بتوانیم تکنولوژی‌های جدید را در جهت انتقال و خدمت‌رسانی به مشتریان به کار ببندیم، با توجه به داشتن دو همکار بین‌المللی در امارات متحده عربی و تایلند، همیشه تلاشمان بر این بوده تیم نوین مارکتینگ را در سمینارها و کارگاه‌های آموزشی شرکت دهیم؛ تا از این طریق بتوانیم آخرین تکنولوژی روز دنیا را فرا گرفته و در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود بکار ببندیم.

احترام و همکاری بلند مدت

احترام به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان از مهمترین مسایلی است که به آن توجه ویژه‌ای داریم. هدف اصلی ما همکاری بلند مدت و موفقیت‌آمیز با مشتریان است. ما بر این باوریم که همکاری بلند مدت می‌تواند هر دو طرف را به سود واقعی برساند، به به دلیل همین دیدگاه خوشبختانه توانسته‌ایم مشتریانی با بیش از چندین سال همکاری مداوم و تعامل متقابل، داشته باشیم. باعث افتخار ما خواهد بود که شما نیز به جمع مشتریان ما بپیوندید.

?Why Novin Marketing

چرا نوین مارکتینگ؟

مجموعه نوین مارکتینگ همواره کوشیده است تا با سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی بلند مدت، نقش عمده‌ای در ارتقای سطح کیفی دیجیتال مارکتینگ در مجموعه خود و جامعه مارکتینگ کشور داشته باشد.

افزایش بهره‌وری و سطح دانش تخصصی کارشناسان با هدف گسترش فعالیت‌ها و ارائه خدمات سریع و با کیفیت

برگزاری ویدئو کنفرانس‌هایی جهت دریافت جدیدترین متدهای روز دیجیتال مارکتینگ، از اساتید و بزرگان دیجیتال مارکتینگ دنیا

سرمایه‌گذاری و استقبال از استارت‌آپ های زود بازده و کاربردی و مشارکت در طرح‌های جامع دیجیتال مارکتینگ

برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ و ارائه مدارک معتبر در سطح داخلی و بین‌المللی

ارایه پکیج کاملی از خدمات دیجیتال مارکتینگ در جهت براورده ساختن تمام نیازهای مشتریان مجموعه

بومی‌سازی خدمات نوین دیجیتالی و بازاریابی آنلاین روز دنیا و ارایه در کشور به بهترین و ساده‌ترین شکل ممکن

Novin Marketing at One Snapshot

نوین مارکتینگ در یک نگاه

 • 1385

  ایده شروع ارائه خدمات آنلاین مارکتینگ

  آغاز فعالیت بازاریابی ما به صورت دور کاری (Tele-working) برای شرکت‌های کانادایی در این سال بوده است. در واقع در این سال هنوز نامی از نوین مارکتینگ نبود؛ و تنها تیم کوچک ما مشغول خدمات آنلاین مارکتینگ به شرکت‌های بین‌المللی از دفتر تهران بوده است. از جمله فعالیت‌های آن زمان اجرای کمپین‌های تبلیغاتی گوگل و توسعه وب‌سایت‌های ساده برای جذب مخاطب از طریق اینترنت بوده است.

 • 1386

  تولد نوین مارکتینگ با رویکرد تبلیغات کلیکی

  تیم نوین مارکتینگ در سال ۸۶ با دور هم جمع شدن افرادی علاقه‌مند به فعالیت در زمینه وب و آنلاین مارکتینگ، کار خود را رسما شروع کرد. در آن زمان با توجه به اینکه بازاریابی اینترنتی در ایران هنوز به شکل امروزی شناخته شده نبود؛ کار خود را با فعالیت تبلیغات کلیکی برای برخی شرکت‌های داخلی و بین‌المللی که در ارتباط با بازارهای خارجی بودند آغاز کردیم.

 • 1388

  گسترش مجموعه نوین مارکتینگ و شروع همکاری با شرکت‌های بومی

  در این سال اینترنت پرسرعت در کشور در حال رشد و توسعه بود؛ و لزوم حضور شرکت‌ها و سازمان‌ها در اینترنت بیش از قبل جدی‌تر شده بود. در چنین فضایی ما توانستیم مفهوم بازاریابی در موتورهای جستجو و بهینه کردن وب سایت را به صورت جدی‌تر معرفی کنیم؛ که در واقع سرآغاز فعالیت حرفه‌ای برای ارائه خدمت به شرکت‌های بومی در ایران بوده است.

 • 1389

  افتتاح دپارتمان طراحی وب‌سایت

  عدم رعایت استاندارد‌های وب در طراحی وب‌سایت‌های بسیاری از مشتریان مجموعه، ما را بر آن داشت تا واحد طراحی و توسعه وب‌سایت‌های تجاری را راه اندازی کنیم. در این سال ما توانستیم قدم به بازار طراحی وب‌سایت بگذاریم.

 • 1391

  فرهنگ‌سازی دیجیتال مارکتینگ در ایران

  آغاز معرفی پکیج‌های آنلاین مارکتینگ در این سال ‌بوده است. در واقع ما در این سال توانستیم مفهوم داشتن یک وب‌سایت کارآمد در کنار بازاریابی دیجیتالی را به مشتریان‌مان انتقال دهیم؛ و بتوانیم سرویس کاملی را در جهت رسیدن به اهداف آنها ارایه کنیم.

 • 1393

  شروع بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

  در این سال لازمه حضور در شبکه‌های اجتماعی بیش از پیش جدی شد و ما فعالیت‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی آغاز کردیم. در این زمینه ما همواره کوشیده‌ایم خدمات استاندارد بازاریابی در شبکه های اجتماعی را به مشتریان خود، ارایه کنیم.

 • 1398

  و امروز در مجموعه نوین مارکتینگ تلاش می‌کنیم...

  و هم اکنون مجموعه نوین مارکتینگ با داشتن تجربه‌ای بالا در ارایه خدمات آنلاین، تبدیل به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ شده است. ما هدف خود را در این سال ارایه مشاوره و پکیج‌های دیجیتال مارکتینگ و برندینگ قرار داده تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان خود را در دنیای بازاریابی اینترنتی برآورده سازیم.